Výuka jazykov

Jazykové kurzy

anglický, nemecký, francúzsky, španielsky, portugalský, ruský a slovenský jazyk

 
Individuálne jazykové kurzy

Najefektívnejší spôsob učenia sa cudzieho jazyka, ktorý sa teší veľkej obľube súkromnej a firemnej klientely. Ideálny aj pre vaše deti.

 
Mikroskupiny

Spojenie zvýšenej intenzity pri úspore nákladov. Mikroskupinu tvoria maximálne 4 osoby, kurz je vedený tempom, ktoré vyhovuje frekventantom.

 
Špecializované kurzy

Radi by ste získali medzinárodne uznávané ceretifikáty, ako napr. IELTS, CAE, DSD? Dôsledne vás na ne pripravíme, pomôžeme vám aj pri registrácii a absolvovaní testov.

 
Intenzívne jazykové kurzy

Intenzívny kurz vám umožní výrazne si zlepšiť svoje znalosti gramatiky, konverzačné zručnosti a obohatiť si slovnú zásobu.

 
Odborné jazykové kurzy

Pripravíme vám kurz špecifický na oblasť vášho podnikania alebo uplatnenia - napr. kurz pre zdravotné sestry, obchodnej komunikácie, pracovníkov recepcie a iné.

 
TED

Študenti pracujú s TED talk prezentáciami rôzneho spoločenského zamerania. Prezentujú svoje postoje, vedú živú diskusiu, čím si upevňujú svoje komunikčané zručnosti.

 
Teambuilding

Pre vašu firmu pripravíme teambuildingové podujatie v cudzom jazyku, ktoré okrem pôvodného zámeru dodávajú aj pridanú hodnotu konverzácie na bežné témy.

 
Skype

Pri vysokom pracovnom vyťažení, ktoré si navyše vyžaduje časté cestovanie, ponúkame hodiny prostredníctvom Skype, v pohodlí vášho domova alebo kancelárie.